Management

Siła tkwi w ludziach
POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Piotr Halemba

Prezes

Ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 2009 roku.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Karierę w generalnym wykonawstwie rozpoczął w latach 1990-1992 pracą na budowie Międzynarodowego Dworca Lotniczego w Warszawie. Pracował na stanowiskach kierowniczych w Budokorze, Hochtief Polska i Porr Polska.

Był dyrektorem ds. technicznych i operacyjnych w Atlas Management Company, firmie, która realizowała duże projekty deweloperskie na terenie kraju i za granicą.

Zainteresowania: dalekie podróże, nurkowanie, fotografia.

John F. Eyring

Wiceprezes

Ponad 40-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 1996 roku.

Absolwent Uniwersytetu Maryland i posiadaczem certyfikatu LEED. Zdobył ogromne doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów komercyjnych jak również w dziedzinie zarządzania projektami w charakterze inwestora zastępczego.

Długie lata piastował stanowisko Prezesa i doradcy Building Congress & Exchange Foundation w Baltimore.

Przez ponad 15 lat udzielał się społecznie w organizacji Amerykańskiego Czerwonego Krzyża wchodząc w skład zarządu Regionu Chesapeake.

Jego pasją pozazawodową jest żeglarstwo.

Andrzej Mogielnicki

Prokurent

Ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 2007 roku.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Większą część swojej kariery zawodowej pracował w dużych firmach budowlanych działających w sektorze generalnego wykonawstwa. Był, między innymi, prezesem Budokoru, wiceprezesem Hochtief Polska i prezesem Porr Polska.

Działał również na polu deweloperskim. Pracował w ING Real Estate na stanowisku dyrektora prestiżowego projektu „Złote Tarasy” w Warszawie. Jako prokurent w firmie Menard Doswell & Co, zajmował się budową obiektów logistycznych pod wynajem.

Zainteresowania: turystyka rowerowa, narciarstwo zjazdowe, muzyka.

Andrzej Solecki

Dyrektor Techniczny

Ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie.
W EastWave od 2010 roku.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Przez większą część swojej ponad dwudziestopięcioletniej kariery zawodowej pracował w dużych przedsiębiorstwach budowlanych gdzie kierował procesami przygotowania ofert. Ma za sobą również wieloletnią karierę projektanta zwieńczoną zdobyciem uprawnień projektowych.

Ekspert w dziedzinie znajomości rynku produkcji budowlano-montażowej. Oferty wychodzące spod jego ręki są kompleksowe i charakteryzują się wysokim poziomem profesjonalizmu.